Změny na webu

 
 

Spolu s odstartováním expedice bylo nutné aktualizovat i webové stránky. Asi největší změnou je možnost sledovat aktuální pozici expedice, která je zaznamenávána do Google Map přes satelit. Pokrytí satelitním příjmem je až na část jižní Afriky a Indie dostatečné (viz Coverage Map na webu poskytovatele služby SPOT), takže bude-li k dispozici dostatečná energie k napájení vysílacího zařízení, můžete sledovat pohyb auta v intervalu 10 až 15 minut.

Další novinkou je sekce Napsali o nás, kde budou postupně přibývat články z médií. V současné době to vypadá, že budete mít možnost se o nás pravidelně dočíst v Brněnském deníku (Rovnost) a na webu České televize.

Změny proběhly i v sekci Sponzoring. Přibylo poděkování všem, kteří se podíleli na přípravě expedice a bez kterých bychom nebyli tam, kde jsme. V přípravě je i anglická verze stránek, která bude v nejbližší době umístěna na adrese www.czexpedition.com.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
   
 

3 komentáře u Změny na webu

 1.  
  Eva napsal:
   
   

  Včera jsem byla S Alinem na Skypu, jsou u Kijeva, najeto asi 1400 km. Dostali se prý konečně do civilizace, jak psal, tak šli zapít jeho včerejší narozeniny – Kristovy léta. Dnes slibuje zaslání nějakých fotek, tak se máme na co těšit… Je tam dokonce tepleji než u nás, tam se zima nevrátila …

 2.  
  Fana napsal:
   
   

  Takový skromný dotaz k expedici,PROČ SE NEDRŽÍTE PŮVODNÍHO PLÁNU CESTY?

 3.  
  Bžatek Aleš napsal:
   
   

  Dobrý večer, původní plán je z října 2010. Od té doby se mnohé změnilo – zejména se vše zkomplikovalo mým pozdějším příjezdem do Mongolska, kde se k expedici přidám zhruba v půli července. Tam bychom se měli napojit opět na původní trasu. Vše ale bude záležet na okolnostech – může se stát, že nám nebude přát počasí, nemusíme získat víza do všech států nebo nám to jednoduše nedovolí bezpečnostní politika. Abychom nemuseli neustále upravovat plán trasy, přidali jsme na webu odkaz na skutečnou trasu, kde je vidět, která místa již expedice navštívila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *