Aktualizace fotoalb

 
 

Konečně si můžete prohlédnout fotky z našeho dovolenkování po krásách Malajsie.

Příspěvek byl publikován v rubrice Foto. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
   
 

15 komentářů u Aktualizace fotoalb

 1.  
  Eva napsal:
   
   

  Veselého Silvestra a vše nejlepší do dalšího roku, hodně krásných zážitků z cest :-)

  Žabžovi úspěčné zakončení studia, aby po návratu z Česka si mohl naplno vychutnávat pokračování cesty :-)

 2.  
  Jana F. napsal:
   
   

  Czexpedition jen to nejlepší do dalšího kalendářního roku expedice, at se zdaří všechno, co si předsevzala

 3.  
  Bžatek Aleš napsal:
   
   

  Moc děkujeme za přání!

 4.  
  phdr.Viktor Blažej.scs napsal:
   
   

  Nazdar cestovatelé!!
  moc jsem vám fandil při průjezdem ruska, ale nyní jsem spíše zklamán, kdy Vaše cesta již není expedice!!!, ale jakýsi špatný cirkus komerčního světa.
  A dovolená v expedičním světě je cosi nepřijatelného, stejně jako se zbavit auta a vyměnit vše za pohodlí západních turistů?
  Nu což od lidí z Brna asi nemohu čekat nic než ostudu.
  Sbohem

 5.  
  Bžatek Aleš napsal:
   
   

  Vážený pane doktore,
  nevím, jestli máte správné informace, ale našeho auta jsme se nezbavili. V současné době dostává v Thajsku nové tlumiče, mění se svíčky, brzdové destičky a celkově prochází generální opravou. Pokud jste získal z fotografií pocit, že se spíše dovolenkujeme, tak bych rád věděl Váš názor, jak by podle Vás měla taková expedice vypadat. I David Livingstone při svém putování po Africe nejel nadoraz, kdy se na 4 roky ztratil a poté jej našli u břehu jezera Tanganyika. Nevím jak vy, ale kdyby Vám po několika měsících odloučení přijela na návštěvu přítelkyně, tak bych se jí stejně jako Alin snažil zajistit na ten týden, který v Malajsii strávila, co nejzajímavější program…

 6.  
  karel uxa napsal:
   
   

  aha, takže jste v Malajsii červy nedostali ?! …to je zajisté dobrá zpráva ! ufff

 7.  
  phdr.Viktor Blažej.scs napsal:
   
   

  Jsem potěšen, že jsem na svůj komentář dostal odpověď, ikdyž se sním neztotožňuji. Nicméně není nikde zmínka o Livingstonovi a dovolené s přítelkyní při úctihodném hledání našich nej. vodopádů.
  Proto apeluji na Vás, který se zajisté vrátíte k přátelům, pokusit se dorazit do cíle vaší cesty, jednoduchým postřehem a to, udělejte nazpět expedici expedicí a to tím, nejen dorazit ve zdraví zpět do čr, ale zvolit si také nějaké další cíle, to dělá expedici expedicí a né výletem!
  Protože jinak se tento web může jmenovat jak jsem jel s kamarády do asie a přes afriku nazpět a tím si získat titul dobrodruh což také není k zahození, ale nefér k vašim věřitelům. Expedice je dřina! Přirovnání, které vám možná přijde blišší a to osoba p. Wágnera a rybaření tak si představuji pojem Expedice.

 8.  
  Emanuel napsal:
   
   

  O jakych veritelich mluvite pane doktore Blazeji ? Pokud mluvite o panu Wagnerovi, mate na mysli mladeho Jakuba – rybare? A to neni komerc, jeho x-krat opakovane reklamy o tom, jak rybari v dalekych exotickych zemich a dalsi reklamy pro penezni instituce, ve kterych tento mlady muz figuruje ?

  Kluci nedelaji nikde nikomu ostudu a klobouk dolu, ze skoro jiz rok putuji, i kdyz ne vzdy je to snadne … nemoci … poruchy auta … apod.

 9.  
  phdr.Viktor Blažej.scs napsal:
   
   

  Mluvím o lidech, kteří drží palce :-) milý Emanuely.
  Z vašich řádek cítím zášť, avšak nepochopení není vaším hendikepem. Mluvím o tom jak lidé v krajích českých a moravských jsou velmi náročný na zdolávání hranic, a tak jsem toho názoru, že tímto počínáním si zbytečně snižují prestigue a jelikož toto je veřejné místo pro komentáře a klucí svou cestou reprezentují nejen vlastní rodiny a široký okruh přátel, ale i jméno republiky. Míním, že i já se mohu zde svobodně vyjádřit, vždyť je to jenom komentář a admin jej může smazat popřípadě zablokovat mou IP!
  Již samotný výraz expedice resp expedice 1 byla do vesmíru z čehož obtížnost zajisté dojde každému.
  Jakub Wágner je opravdu tím kdo byl předmětem mého posledního komentáře. Bohužel opět zaslepen hněvem jste nepochopil, že takto prezentovat se zajisté mohou i vaši cestovatelé pokud si nebudou plést zdolávání Mount Everestu se Sněžkou. Ano je to jiný druh komerce.
  Poslední věc na konec
  I když to tak nevypadá držím palce! i s kloboukem na hlavě ten sejmu až se vrátí zpět.

 10.  
  Janna napsal:
   
   

  Milý doktore, při svém svobodném vyjadřování zkuste použít své vlastní jméno, nedovedu si představit tak vzdělaného člověka, který napráská tolik chyb v jednoduchém příspěvku. Pokud klukům fandíte, chápu Vaše rozhořčení nad dovolenkováním, každopádně není jedno, jestli se to jmenuje expedice nebo výlet nebo snad halabala? Ano, je chyba, že je zde málo příspěvků, špatná aktualizace atd atd, že tedy vlastně nevidíte/me, co se tam děje, jaké zdolávají problémy a čím vším si prošli. Ale neodsuzujte z nevědomosti. Mimochodem, až budou mít kluci tolik peněz co mistr rybář, tak garantuju, že pojedou dle Vašich představ. A nebo se můžete klidně přidat, co?

 11.  
  phdr.Viktor Blažej.scs napsal:
   
   

  Ahoj Janno? nejspíše partnerko, maminko …. našich/vašich cestovatelů. S úctou k Vám a panu Wágnerovi bych již jeho jméno nechal být (z etického hlediska) vždyť tu máme spoustu jiných ikon!
  např. pánové jako Šíma,Povoda nebo dokonce Stanislav Miler.

  Ti vám snad nebudou tolik vadit. P. Wágnera jsem zvolil špatně uznávám, nevěděl jsem že u vás v Brně je tak konfliktní osoba, stejně jako pro mne název czexpediction namísto halabala.
  Zajisté ani vy nevíte jakými problémy či radostmi procházím Já, tak jak můžete takto soudit. Otázka peněz je o naplánování a důsledné přípravě což znamená, nyní není vhodná doba na kňučení nezúčastněných, stejně tato cesta je založena pouze na penězích a né na kontextu vyšších cílů. (stanout na místech kde lidská noha ještě nevkročila popř. projet autem zem jako první občan ČR)
  Zdůrazňuji, že tyto komentáře jsou určeny pouze fanouškům! z důvodu zbytečného stresování cestovatelů.

  Bohužel z vlastního přesvědčení se ke klukům nepřidám a ani si nemyslím, že by o to stáli a nenarušilo by to jejich harmonogram!
  A co vy Janno?
  jaké jsou vaše cestovatelské zkušenosti, taktéž vaše dokončené vzdělání? Rád bych věděl jakými úspěchy se oháníte.

  A jako vždy nakonec
  cestovatelům:
  Klucí zaberte držíme palce!!

 12.  
  karel uxa napsal:
   
   

  dle příspěvků pana Blažeje a dle internetu viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Expedice
  navrhuji přejmenovat czexpedition na czroadtrip

 13.  
  Janna napsal:
   
   

  Ale milý pane doktore, já se přece ničím neoháním, nejen chybně píšete, ale i čtete, hmmm…

 14.  
  Emanuel napsal:
   
   

  V Brně nikomu nevadí, že Jakub Wágner je z Čech, ale spíše ty jeho reklamy !!! Sám jste ale řekl, že to byl špatně zvolený příklad. Takže dost o JW rybáři. Vy jste začal se svými útoky na expedici – že by se mohli jmenovat, jak jsem jel s kamarady do Asie, Afriky a zpět, atd. A pak ve stejném komentáři na závěr jim držíte palce, nějak si sám sobě protiřečíte …
  Kluci, my ostatní vám opravdu palce držíme …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *