Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be https://www.gasinc.nl Canada Goose jas
 

Expedice úspěšně odstartována!

 
 

Snad nikdo z nás před rokem ani netušil, že se naše sny stanou skutečností. Sice za pochmurného počasí, ale o to s větším odhodláním jsme včera, v neděli 1. 5. 2011, oficiálně odstartovali dlouho plánovanou expedici. Za hojné účasti rodiny a přátel se Yarin s Alinem vydali z brněnského výstaviště směrem na Slovensko, kde se chtějí přes Ukrajinu dopravit do Ruska. Moje maličkost se k expedici připojí za doprovodu Weira až za dva měsíce v Mongolsku.

Všem moc děkujeme za účast a podporu!

Fotogalerie ze startu expedice k nahlédnutí zde »

Příspěvek byl publikován v rubrice Před cestou. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
   
 

5 komentářů u Expedice úspěšně odstartována!

 1.  
  Kalabstein napsal:
   
   

  No konecne nejaky normalni prispevek.

 2.  
  Eva napsal:
   
   

  Ahoj cestovatelé, na mapě sledujeme, kde už jste. Bylo by dobré, kdyby se někde dalo vyčíst, kolik km jste ujeli za den a kolik celkem od nedělního odjezdu z Výstaviště v Brně. Možná to někde je, ale nenašla jsem to.

  •  
   Bžatek Aleš napsal:
    
    

   Dobrý den, bohužel tato funkce nelze nějakým způsobem zautomatizovat (nebo ještě nevím, jak na to). Uvažovali jsme o nějakých statistikách (ujeté km, počet procestovaných států, celkové výdaje, počet rozdaných piv na úplatky, apod.), ale ty bychom museli všechny evidovat a hlavně ručně aktualizovat což by bylo v závislosti na internetovém připojení vcelku nepravidelně. Každopádně ještě o tom popřemýšlíme :)

 3.  
  Jana F. napsal:
   
   

  Tak, prosím, popřemýšlejte, já bych nějakou statistiku taky celkem uvítala. Zatím doufám, že nám cestovatelé tyto informace začnou poskytovat, až se v nové situaci nějak zabydlí a strohá sdělení o romantických nocích u ukrajinských žabích rybníků více rozvedou :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>