Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be https://www.gasinc.nl Canada Goose jas
 

U doktora a na výletě

 
 

Dnes vám umožníme nahlédnout do života Josého. Po dlouhé a tuhé zimě se nám ho podařilo umístit do jedněch šikovných doktorských rukou, které mu odstranily spousty bolístek. Patřičnou operaci můžete shlédnout v následujícím albu.

Na těchto krátkých videích můžete vidět následné dovádění rekonvalescenta na jednom nejmenovaném místě v Brně. Sice jeden škarohlíd říkal, že je to naprostý nesmysl sem jezdit, ale nakonec se tu vyřádil jako malej Yarin. Předem omluvte sníženou kvalitu zejména zvuku, bylo dosti větrno a navíc je vše točeno pouze hloupým mobilem.


Příspěvek byl publikován v rubrice Před cestou. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
   
 

1 komentář u U doktora a na výletě

  1.  
    Eva napsal:
     
     

    Plánovaný odjezd bude 1.5. v 10:00, jestli jsem dobře počítala. Odkud budete vyjíždět, abychom se mohli také zúčastnit a rozloučit se s členy expedice?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>